©Spake
Aktuální TOP
song!

(home)(instagram)(snapchat)(napiš mi)POZOR! Z DŮVODŮ MATURIT BLOG POZASTAVEN! PO (A DOUFÁM, ŽE ÚSPĚŠNÉ) MATUŘE JSEM TU ZPĚT. TAK PŘEJI KRÁSNĚ PROŽITÉ DNY, PLNÉ ZÁBAVY A HLAVNĚ VE ZDRAVÍ!

Vaše Tvorba

OBSAH: vaše tvorba

3. dubna 2015 v 21:49 | Spake

OBRÁZKY
Zde naleznete obrázky, které jsem zde sdílel buďto se zaujatím, z názoru, na požádání a následujícího mého rozhudnutí a jiným důvodům. Chceš-li zde mít umístěný svůj vytvořený obrázek s případnou reklamou, napiš zde.

VIDEA
Pod touto rubrikou se budou nalézat videa, které mě nějakým způsobem něčím zaujali. Na videa je třeba (dle mého názoru) koukat nejen na obsah, ale i jak si s tím autor vyhrál. Chceš-li zde mít umístěný své video, napiš zde.
KRESLENÍ
V případě opravdu velkého zaujatí sem přidám nějakou kresbu. Mohou být nejen počítačové, ale i na papíře. Veškerá šikovnost se přeci cení! Chceš-li zde mít umístěný svůj vytvor, který dle tvého názoru sem patří, napiš zde.
GRAFIKA
Někdy mě také zaujme některých šikovných lidiček jejich povedená grafika, ať už je vedena jakýmkoli směrem. Tak ji sem samozřejmě také přidám. Chceš-li zde mít své dílo, neváhej a napiš sem.


(KLIKNUTÍM NA NADPIS OTEVŘEŠ KATEGORII)

 
 

Reklama