©Spake
Aktuální TOP
song!

(home)(instagram)(snapchat)(napiš mi)POZOR! Z DŮVODŮ MATURIT BLOG POZASTAVEN! PO (A DOUFÁM, ŽE ÚSPĚŠNÉ) MATUŘE JSEM TU ZPĚT. TAK PŘEJI KRÁSNĚ PROŽITÉ DNY, PLNÉ ZÁBAVY A HLAVNĚ VE ZDRAVÍ!

Typy na večer

Večerní nuda #01 - jídlo

4. dubna 2015 v 22:29 | Spake
Nikdy není na škodu udělat si večer nějaké jednoduché porkmy na večer k televizi nebo videím. Je to jeden ze způsobů, jak se může člověk navečer zabavit. Jednak zabijete předpokládám víc jak hodinku nudy sledováním nějakého filmu a navíc si k tomu dáte práci, spříjemnit si večer nějakou pochoutkou.

Jedním z mích typů na večer, který je velmi jednoduchý je udělat si "piškotové burgery." Je jedno, s čím si je uděláte. Dá se to kombinovat mnoha způsoby a třeba já osobně si na nich dost pochutnám. Na této fotce vidíte piškotky se šlehačkou, skořicovým cukrem, proložené banánem a máznutou nutelou. Určitě je lepší si je připravit předem a dát do ledničky, aby byli správně nadýchaný. Ale cpát si je rovnou do pusy taky není nad škodu. :-D

Já osobně, čím bych se ještě zabavil jsou toastíky. Jednoduše se šunkou, plátkovým sýrem, kečupem a troškou másla. Také tím zabijete určitý čas a dobře si pochutnáte. Toasty sami o sobě nejsou špatný ani zadělat si je na pekáči a nechat si je trochu připéct. Akorát tedy nedáme dva pláty na sebe, ale pouze jeden, který lehce potřeme máslem, kápnem kečup, přidáme šunku se sýrem a můžeme zapéct.


Každý si udělá to, co mu chutí. Tento článek sem dávám zejména proto, že by mě zajímalo, jakým jídlem a večer se dokážete zabavit vy? Pište své typy, inspirujte nás a ukažte svou kreativitu.

 
 

Reklama