©Spake
Aktuální TOP
song!

(home)(instagram)(snapchat)(napiš mi)POZOR! Z DŮVODŮ MATURIT BLOG POZASTAVEN! PO (A DOUFÁM, ŽE ÚSPĚŠNÉ) MATUŘE JSEM TU ZPĚT. TAK PŘEJI KRÁSNĚ PROŽITÉ DNY, PLNÉ ZÁBAVY A HLAVNĚ VE ZDRAVÍ!

NAPIŠ MI

4. dubna 2015 v 17:39 | Spake
NÁZOR
Názor co zlepšit, co tě nejvíce baví, nebo co tě naopak nudí. Člověk, který se chce v něčem zlepšovat, by měl dle případných komentářů usuzovat, co se dá ještě vylepšit.
RADY
Tuto kategorii zde zařazuji z důvodu, že nikdy není špatné oběvovat snažší, či účinější provedení týkající se tvorby na PC. A ani není nad škodu dozvědět se o nějakých, třeba pro mě neznámých, vychytaných prográmků.
KOMENTÁŘ
Jen tak komentář, co by jsi mi chtěl sdělit, nebo popovídat si, můžeš vkládat sem. Komunikace ještě nikdy nikoho nezabila, ne? Ovšem dbejte na tom, že tu netrávím tolika času.
OTÁZKY
Pakliže by jste na mě měli nějakou otázku, tak ji napiš sem. V případě, že budu stíhat, si můžeš být jistý, že zde ti odpovím.
REKLAMY
Zde je místo pro speciální kategorii. Tím je na mysli místo pro toho, kdo jenom všude plácá svou reklamu, aby se zviditelnil. Pakliže by sis chtěl udělat reklamu, tak můžeš sem. Ostatní (v případě, že budu stíhat) mažu.


(KLIKNUTÍM NA NADPIS OTEVŘEŠ KATEGORII)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama